دروغ گویی و خیانت در سایه معنویت؛ راه همیشگی منافقان

خبرگزاری ایسنا

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی رحیم آبادی، امروز جمعه ۲۹ بهمن در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه بیرجند با اشاره به فضیلت عبادت در ماه‌های رجب و شعبان، گفت: منافقان با نفوذ و برنامه ریزی سعی در گمراهی مسلمانان دارند و با چهره به ظاهر منافقانه خود دست دوستی دراز می کنند و به فرهنگ و دین و اقتصاد حمله می‌کنند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: دروغ گویی و خیانت در سایه معنویت، شگرد این افراد و منافقان است و آن‌ها از گفتن دروغ ترسی ندارند و دائما دم از امام و شهدا می‌زنند ولی در واقع هدفشان ریشه کنی انقلاب و امام و شهداست.

وی گفت: باید به باطن رفتار این افراد، گروه‌ها و منافقان توجه کرد تا چهره واقعی شان برملا شود.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: در طول تاریخ نیز رضاخان، سیاست نفاق را دنبال می‌کرد و با راه انداختن دسته‌های عزاداری مردم را فریب می‌داد؛ تمام گرفتاری‌های نظام ناشی از این رفتارهای دروغین و به ظاهر خوب است که مردم را فریب می‌دهد.

وی با اشاره به جریان نوشت افزار ایرانی و ترویج آن که ده ساله شده است گفت: باید ترویج تولید و استفاده نوشت افزار ایرانی اسلامی را که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند بیش از پیش در دستور کار قرار دهیم.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به جشنواره فیلم فجر افزود: در بستر این جشنواره می‌توان محتواهای مفید و اسلامی تولید کرد که سبب تحکیم بنیان جامعه و خانواده‌ها شود.

رحیم آبادی با اشاره به برگزاری کنفرانس وین گفت: امیدواریم با هوشیاری بتوانیم توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام را خنثی کنیم؛ دشمنان اسلام، کفار، مشرکان و منافقان هستند و در نماز هر هفته باید مسلمانان با جریان نفاق و راه‌های مقابله با آن آگاه شوند.

رحیم آبادی با اشاره به جایگاه امام و انقلاب افزود:با تدبیر امام راحل که استاد معارف است امروزه هم انقلاب در مسیر تمدن اسلامی در حرکت است و برای تحقق این مهم باید تلاش بیشتر کنیم.

 

دروغ گویی و خیانت در سایه معنویت؛ راه همیشگی منافقان