بررسی واگذاری استقلال و پرسپولیس در دیدار سجادی و خیاطیان

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، در دیدار محمدصادق خیاطیان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با وزیر ورزش و جوانان، راهکارهای نقش‌آفرینی فعالانه این مرکز در پیشبرد و تحقق برنامه‌های دولت مردمی در حوزه ورزش و جوانان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این دیدار محمدصادق خیاطیان با اشاره به حیطه وظایف و کارکردهای مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، به مرور زمینه‌های همکاری این مرکز با وزارت ورزش و جوانان پرداخت و برای نقش‌آفرینی فعالانه و ثمربخش مرکز در حوزه مطالعاتی و پژوهشی برای تحقق برنامه‌های دولت مردمی در حوزه ورزش و جوانان اعلام آمادگی کرد.

همچنین در این دیدار طرفین در خصوص ضرورت ترویج گفتمان عدالت و جمهوریت و راهکارهای تحقق آن در حوزه ورزش و جوانان به گفتگو پرداختنند. واگذاری سهام دو تیم استقلال و پرسپولیس به مردم و راهکارهای توسعه استفاده عمومی از اماکن ورزشی از جمله مواردی بود که در این دیدار در خصوص آن بحث و بررسی شد.

در ادامه این جلسه همچنین با توافق طرفین مقرر شد که مرکز بررسی‌های استراتژیک با همکاری وزارت ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط، در زمینه تهیه سند توسعه دیپلماسی ورزشی نقش‌آفرینی کند.

سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار با استقبال از همکاری این وزارتخانه با مرکز بررسی‌های استراتژیک در حوزه‌های مختلف، بر ضرورت ارتقای ارتباط شبکه نخبگانی مرتبط با حوزه‌های مأموریتی این وزارتخانه با مرکز بررسی‌های استراتژیک تأکید کرد.

بررسی واگذاری استقلال و پرسپولیس در دیدار سجادی و خیاطیان