امضای تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون‌های کشتی ایران و عراق

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین فدراسیون‌های ایران و عراق صبح امروز و با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و شعلان عبدالکاظم رئیس فدراسیون کشتی عراق در بغداد به امضا رسید.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی کشورمان پیش از امضای این تفاهم نامه از میزبانی خوب و مناسب کشور عراق از کاروان کشتی ایران به جهت در اختیار قراردادن امکانات ورزشی از جمله سالن کشتی، سالن بدنسازی، پیست دو و میدانی و هتل و تغذیه و پذیرایی و ترانسفر مناسب قدردانی کرد.

در ادامه دو طرف تفاهم نامه همکاری مشترک را به امضا رساندند که در آن فدراسیون کشتی عراق از ایران برای استفاده از پتانسیل بالای کشتی ایران در جهان درخواست کمک و یاری کرده است.

از جمله مفاد این تفاهم نامه حضور کشتی گیران مستعد عراقی در اردوهای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در تمامی رده‌های سنی، اعزام مربیان ایرانی به جهت استعدادیابی و آموزش کشتی گیران عراقی و همچنین استفاده از مربیان ایرانی برای تیم‌های عراقی بود.

همچنین حضور تیم‌های عراق در مسابقات بین المللی ایران و اردوهای تدارکاتی و زیارتی تیم‌های ملی کشتی ایران در عراق نیز از دیگر موارد مطرح شده در این تفاهم نامه است.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون‌های کشتی ایران و عراق