تثبیت رتبه دومی سایپا در حضور کمپدلی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته دوازدهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (پنج‌شنبه نهم دی‌ماه) با برگزاری ۴ دیدار در شهرهای کاشان، اصفهان، رفسنجان و تهران پیگیری شد.

یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته، به میزبانی کاشان برگزار شد؛ آن هم در روزی که الساندرا کمپدلی گزینه هدایت تیم ملی زنان به سالن هفت مهر کاشان رفته بود تا از نزدیک دیدار جذاب دو تیم باریج اسانس کاشان و سایپا را زیر نظر بگیرد.

رقابت دو تیم ۲۹ امتیازی در هفته دوازدهم لیگ برتر بر سر جایگاه دومی جدول رده‌بندی بود و درنهایت شاگردان مریم السادات هاشمی در تیم سایپا موفق به شکست سه بر یک حریف شدند. نارنجی‌پوشان با ثبت امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۸ بر ۲۶ در ست‌های اول، دوم و چهارم، میزبان را شکست دادند و رتبه دومی خود را ثتبیت کردند.

باریج‌اسانس کاشان که امیدوار بود این هفته با پیروزی در بازی خانگی جایگاه سایپا را در رتبه دوم تصاحب کند، تنها در ست سوم این دیدار موفق به ثبت امتیاز ۲۵ بر ۲۰ به سود خود شد، اما رقابت دو تیم که از آپارات فدراسیون والیبال نیز به صورت زنده پخش شد، نمایشی سطح بالا از والیبال زنان ایران داشت.

لیلی توکلی، پریچهر غفاری، نسرین حق‌شناس و گل‌تکین پذیره به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این بازی را که ۱۳۱ دقیقه طول کشید، برعهده داشتند.

تقابل دو تیم مهرسان و ریف اصفهان هم در نوع خود یکی از دیدارهای جالب توجه هفته دوازدهم بود. شاگردان اعظم عیدی در تیم مهرسان در تلاش بودند تا با پیروزی در این دیدار، جایگاه ششم مس رفسنجان در جدول را فتح کنند. اما ریف اصفهان که تا هفته یازدهم تنها سه برد و هشت امتیاز کسب کرده بود و در جایگاه هشتم قرار داشت، در روز میزبانی از مهرسان، حریف را کاملا به چالش کشید و درنهایت با کسب چهارمین پیروزی، مقدمات صعود خود از رتبه هشتمی را فراهم کرد.

شاگردان سعیده جعفری در تیم ریف بازی هفته دوازدهم را با شکست ۲۵ بر ۲۳ در ست اول آغاز کردند، اما در ست‌های دوم، سوم و چهارم موفق به ثبت امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۹ شدند تا با پیروزی سه بر یک مقابل حریف، ۱۹ امتیازی شوند.

مریم آذربایجانی، محبوبه زرنویس‌زاده، ماندانا مطیعی‌حقیقی و فاطمه فرجی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این بازی را که ۱۲۹ دقیقه طول کشید، برعهده داشتند.

تثبیت رتبه دومی سایپا در حضور کمپدلی